Paul GrossI

Paul Michael Gross

7,0
538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Gross

Oglądając "Faceci w miotłach" poznałem tę twarz ale nie mogłem sobie przypomnieć gdzie gościa widziałem i tu siż dowiaduję, że w "Na południe"

heh ja miałam to samo, w niedziele oglądałam 20 000 mil podmorskiej żeglugi i on tam grał, skojarzyłam twarz, natomiast serial na południe też pamiętałam, ale zapomniałam tytułu serialu;)weszłam na filmweb i wiedziałam juz skad znam gościa, jako konstabl jest niedościgniony

ignis_2

Bebton Fraser jest genialny wzrusza i rozbawia mnie do łez - jak zresztą cały serial "Na południe" - nawet muzyka jest tam rewelacyjna!!!Natomiast "Faceci z miotłami" - jeszcze nie miałem przyjemności oglądnąć sobie ale może kiedyś kto wie...

Abra

Bebton Fraser jest genialny wzrusza i rozbawia mnie do łez - jak zresztą cały serial "Na południe" - nawet muzyka jest tam rewelacyjna!!!Natomiast "Faceci z miotłami" - jeszcze nie miałam ( w poprzednim kom. wkradł mi się chochlik wyszło "nie miałem" zamiast "nie miałam" - no i nagle wyszło że jestem chłopczykiem a nie dziewojom - swoją drogą całkiem śmiesznie hehehe )przyjemności oglądnąć sobie ale może kiedyś kto wie...

Abra

a ja mialem dzisiaj t oskojarzenie znam ale z skad .... no i jest na poludnie - a dzisiaj go ogladalem w filmmie passchendale ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones