PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 550
ocen
7,5 10 1 119550
7,6 24
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

Nie dziwi mnie więc że ma ocenę wyższą niż starsze filmy tego reżysera Czułe słówka czy Telepasja które swoją drogą są arcydziełami, filmami wymagającymi trochę większej uwagi i reprezentującymi dużo wyższy poziom inteligencji. Tak więc tandetne komedyjki górą:)

Nie zgadzam się z Tobą. Mam również nerwicę natręctw i to bardzo uciążliwa choroba. Film chwyta za serce i nie ma w sobie niczego z "tandetnej komedyjki". Radzę więcej empatii, a zmienisz zdanie.

użytkownik usunięty
emotional_me

Ble. Nie znoszę gdy film w tani sposób chwyta za serce. Ja to nazywam tandetą:)

Jeśli nazywasz to tandetą tzn., że nie masz pojęcia czym ona jest. Poza tym opisując inne filmy reżysera widać, że one Cię chwyciły za serce, nazywasz je arcydziełami, czy teraz wg Ciebie są one tandetne?

użytkownik usunięty
emotional_me

W przypadku poprzednich produkcji zachwyca mnie naturalność przy jednoczesnym ciągłym balansowaniu komedią i dramatem. Podoba mi się że nie są to jakieś smętne ambitne dramaty, jednocześnie filmy te dalekie są od typowego banału, sztuczności czy przerysowania. W przypadku Lepiej być nie może jest to już artystyczny spadek o kilka poziomów w porównaniu do np. Czułych słówek. Brakuje w nim inteligentnych proporcji i naturalności, wszystko jest jasne co jednocześnie schlebia masowemu odbiorcy. To już nie jest wielka sztuka tylko produkcja pod filmowy mega (s)hit Polchatu:)

Jak ty to teraz psychicznie przetrwasz ;(

ocenił(a) film na 8
rhotax

Taki stan grozi mu całkowitym rozpyleniem mgiełki. :(

użytkownik usunięty
rhotax

Po prostu nie oglądam, jak leci teraz na Polchacie to przełączam np. na film z Brando i po problemie. Ewentualnie mogę kolejny raz odpalić kultowe Czułe słówka, ach ten klimat lat 80-ych:)

nie jest aż tak tandetna , ale też nie tak doskonała.

filmowa1fw

Błagam niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ten pies woli tego gościa, od swego pana?

zjaponizowany

Na początku byli na siebie skazani :) i w końcu zrodziła się miedzy nimi wyjątkowa więź. Myślę, że po prostu Melvin pokochał Werdela- i na odwrót. Melvin nie czuł się juz samotny a piesek był szczęśliwy, że poświęcał mu swój czas. Przywiązali się do siebie, pokochali. W końcu Merlin bardzo rozpaczał po rozłące z Werdelem i odwrotnie :)
Na pewno nie chodziło o to, że nosił bekon w spodniach :P

ocenił(a) film na 9
zjaponizowany

Musisz się też spytać tego psa;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones