PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 550
ocen
7,5 10 1 119550
7,6 24
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

Stary film,a pierwszy raz oglądałem,leciał dziś w TV na Polsacie.Normalny wzruszający,świetnie się ogląda.To nie jakieś Mementa,Zagubione autostrady,gdzie trzeba oglądać po kilka razy i czytać kolejne interpretacje żeby cośkolwiek zrozumieć,a i tak do końca się nie rozkmini.Ot prosty z życia wzięty film,do którego z pewnością powrócę,ale nie żeby go rozszyfrowywać,tylko miło spędzić czas.

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

też właśnie pierwszy raz to widzę i na prawdę dawno tak dobrego kina nie nie widziałam :) to tylko potwierdza moją teorie, że aktualne kino jest do bani i głównie jest to przerost formy nad treścią, a tu taka mila stara perełka :) i od razu widać za co dostali te oscary !

shannella

Ja ten film oglądałam pierwszy raz jakieś 14-15 lat temu. Nawet nie zliczę ile razy go widziałam... może ze 30 razy. Za każdym razem chłonę ten film jakbym widziała go pierwszy raz w życiu. Uwielbiam!!! To jeden z ulubionych. Cudowne, dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones