PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 550
ocen
7,5 10 1 119550
7,6 24
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

Fenomenalny Nicholson

ocenił(a) film na 8

Niezwykły to aktor, który za każdym razem wynosi filmy, w których gra ponad przeciętność. Sprawił, że "As Good As It Gets" ogląda się naprawdę z uśmiechem na twarzy. Poza tym świetna Helen Hunt, ale i tak wielka w tym zasługa Nicholsona ;)

8/10

użytkownik usunięty
gry270

Szczerze mówiąc dla mnie gra J. Nicholsona była jedynym pozytywem w tym filmie. Nie jestem jakoś zbyt wymagająca w stosunku do filmów ,ale ten mnie zwyczajnie nudził . Ledwo dotrwałam do końca. Dłużył mi się ,a dialogi były jak dla mnie drętwe. Tak więc jeszcze raz gratulacje dla Jacka , bo to wyłącznie dzięki niemu dałam 6/10 . Taka ocena za samą grę aktorska to chyba i tak duzo.
A tak poza tym był to chyba najgorszy film z jego udziałem jaki widziałam .

ocenił(a) film na 7

generalnie film pozytywny, ale co najwyżej dobry, a oscary dla pierwszoplanowych postaci nieco zaskakujące...oczywiście rola nicholsona dobra ale jeśli się wie że oscara dostał on a nie damon za buntownika z wyboru to jest lekki zgrzyt, ale to tak jak z brakiem oscarów rok wcześniej i rok później dla eda nortona...ale to jest inny temat

ocenił(a) film na 9
gry270

taaak świetny film, nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli niż Nicholson (no może gdyby był trochę młodszy to jeszcze fajniej by to wyglądało, ale i tak rewelacja)... i ten jego uśmiech :p. 9/10

ocenił(a) film na 6
vasyl_3

Złośliwy uśmieszek Nicholsona i te jego diabelskie brwi! Normalnie pozytyw wielki za jego grę i Helen. Ogólnie faktycznie film momentami był nieco nudnawy... Ocena adekwatna do moich odczuć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones