PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 550
ocen
7,5 10 1 119550
7,6 24
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

6/10

ocenił(a) film na 6

Film nawet fajny. Chwilami zabawny. ; ) Ale nie rozumiem dlaczego dostał 2 Oscary. Jak dla
mnie nie jest aż tak dobry ; )

ocenił(a) film na 9
kaska166

Helen i Jack rywalizowali w tym roku z Winslet i Di Caprio. Uważasz, że ich kreacje w Titanicu były lepsze? Postacie z Lbnm. dla mnie były zdecydowanie mniej płytkie.

ocenił(a) film na 8
kaska166

ten film to wielopłaszczyznowe studium ludzkich przypadków i zachowań. W filmie super przedstawili proces wychodzenia ze swojego klaustrofobicznego światka w którym poniekąd każdy z nas siedzi, takie "breaking the waves" dla samotników i egocentryków, nie wspominając o kompulsywnych maniakach.... :)

ocenił(a) film na 5
MichaelTerran

Mnie właśnie to super przedstawienie procesu wychodzenia jakoś nie przekonało. Trochę płytkie, naiwne. W sumie to nie rozumiem, dlaczego bohater otworzył się akurat w tym momencie i na te osoby.

ocenił(a) film na 8
CompleteUnknown

Moim zdaniem sam bohater odpowiedział na to pytanie. Pomógł Carol dlatego, że chciał aby przyniosła mu jedzenie w restauracji, ale z czasem zaczął odczuwać radość z pomagania jej. Jeżeli chodzi o Simona to mam wrażenie że kluczową rolę w polepszeniu ich stosunków stanowi pies. Melvin zmuszony do opieki zaczyna czerpać z tego przyjemność. Związany z psem czuje pewną relację również z Simonem.

ocenił(a) film na 8
CompleteUnknown

początkiem był PIES - który też miał fobię by nie następować na przerwy w chodniku, no i Jack się ucieszył że nie tylko on ma taką paranoję...(braterstwo dusz) ;)

ocenił(a) film na 9
kaska166

Oscary były za role nie za film, rozróżniaj!!!

ocenił(a) film na 6
marcin_195

Dla mnie to prawie bez różnicy. Z reszta same rolę tez nie były perfekcyjnie zagrane.

ocenił(a) film na 9
kaska166

"Z reszta", "rolę"... widzę, że wiele rzeczy nie robi dla Ciebie różnicy. Dlatego drobna sugestia: może zacznij oglądać kino popularne z "gwiazdami" między którymi faktycznie nie ma różnicy?

ocenił(a) film na 6
marcin_195

Po prostu się pomyliłam. A to już będzie mój wybór.

ocenił(a) film na 9
kaska166

To masz zamiar - tym razem z wyboru - dalej się mylić? Tym razem to już nie sugestia, a dobra rada: przerzuć się na kino klasy B.

ocenił(a) film na 6
marcin_195

Pozostaw ten wybór mi. ; )

kaska166

Odniosłem to samo wrażenie po obejrzeniu filmu. A sądziłem, że to coś w moim typie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones