PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97}

Lepiej być nie może

As Good as It Gets
7,5 119 550
ocen
7,5 10 1 119550
7,6 24
oceny krytyków
Lepiej być nie może
powrót do forum filmu Lepiej być nie może

nigdy się tak nie śmiałem.kto jeszcze dał 10? dlaczego?

Puszcza03

Na pewno jedna z najlepszych i zdecydowanie zasługuje na 10 w swoim gatunku :) Szczerze - dziwię się, że jest tak nisko w światowym rankingu. Bawi mnie do łez, aktorstwo doskonałe, ciekawy scenariusz. Czego chcieć więcej?

Puszcza03

dam 10 bez dwóch zdań!ale co najciekawsze za każdym razem gdy go oglądam śmieję sie jeszcze bardziej niz poprzednio i jeszcze bardziej zachwycam sie nim!

Puszcza03

rzadko się śmieję na filmach, mało rzeczy mnie śmieszy... ale gdy oglądałam ten film, śmiałam się dużo razy w porównaniu do innych komedii ;P

ocenił(a) film na 10
Puszcza03

Film ten jest idealnie wyważony ze świetnym aktorstwem i ładną muzyką a dodatkowo zabójczo śmieszny co podkreślają role aktorów. 10/10 Ostatnio uśmiałem się tak na "Ze śmiercią jej do twarzy"

emillo97

Ja dałam 9/10. Rzeczywiście film rewelacyjny -śmieszny, z świetnym aktorstwem. Ale wyraźnie czegoś mi brakowało by dać mu 10.

ocenił(a) film na 8
Puszcza03

10:))) jeden z moich ulubionych filmów, a Nicholson rewelacyjny:))))

ocenił(a) film na 6
Puszcza03

SPOILER w sumie film bardzo mi sie podobal do momentu jak nie okazalo sie ze tak naprawde chodzi o trywialny seks. Dalam tylko 5, ale po namysle daje 6- bo klimat fajny, i sama rola J. Nicholsona jako osoby z zaburzeniem kompulsywnym swietna (zwlaszcza jak omija te krawedzie na plytkach chodnikowych haha).

Puszcza03

10 :)))) wspaniała komedia. CZy może ktoś mi zaproponować równie świetną komedie o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 9
brgoss

Tematyka może nie koniecznie, ale podobnie jak Lepiej być nie może, niezmiennie śmieszy mnie Klatka dla ptaków -polecam

ocenił(a) film na 9
Puszcza03

Ja dałam 9 choć w swoim gatunku rzeczywiście może zasługiwać na 10. Kocham go i niezmiennie wprawia mnie w doskonały nastrój. No tekst o kobietach mnie powala: Myślę o facecie, a potem odejmuję M rozum i obliczalność :D Aaaaaaaaaa ha ha ha.
Tekstami z tego filmu posługujemy się w domu. Do męża często zwracam się tekstem :gdzie jest mój włochaty chłopczyk :D Ktoś kto widział film wie jaki popłoch wywołał ten tekst u Melwina :D

Puszcza03

Zdecydowanie Arcydzieło. Film niebanalny, można go oglądnąć więcej niż jeden raz - ja uwielbiam do niego wracać. Świetny humor, sceneria, fabuła, gra aktorska. Nie zapomina się o nim, tak jak o innych "jednorazówkach" nakręconych jedynie dla pośmiania się z w sumie mało śmiesznych żartów, które jeśli śmieszą - to tylko raz i to na krótko. Coś więcej niż komedia, coś więcej niż romans i dramat. Przepiękny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones