filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Berlinale
2024
http://www.berlinale.de
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie - Berlinale
Data wręczenia nagród:
25 lutego
Festiwal odbędzie się w dniach 15-25 lutego 2024r.
Złoty Niedźwiedź
Najlepszy film
wygrane
Dahomej
(2024)
Mati Diop
Udział w konkursie głównym
nominacje
A Different Man
(2024)
Aaron Schimberg
Another End
(2024)
Piero Messina
Apetyt na więcej. La Cocina
(2024)
Alonso Ruizpalacios
Architekton
(2024)
Viktor Kosakovskiy
Black Tea
(2024)
Abderrahmane Sissako
Des Teufels Bad
(2024)
Severin Fiala
,
Veronika Franz
Gloria!
(2024)
Margherita Vicario
Hors du temps
(2024)
Olivier Assayas
In Liebe, Eure Hilde
(2024)
Andreas Dresen
L'Empire
(2024)
Bruno Dumont
Langue étrangère
(2024)
Claire Burger
Mé el Aïn
(2024)
Meryam Joobeur
Moje ulubione ciasto
(2024)
Maryam Moghadam
,
Behtash Sanaeeha
Pepe
(2024)
Nelson Carlo De Los Santos Arias
Shambhala
(2024)
Min Bahadur Bham
Small Things Like These
(2024)
Tim Mielants
Sterben
(2024)
Matthias Glasner
Vogter
(2024)
Gustav Möller
Yeohaengjaui pilyo
(2024)
Sang-soo Hong
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Un movimiento extraño
(2024)
Francisco Lezama
Udział w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy
nominacje
Adieu tortue
(2024)
Selin Öksüzoğlu
Al sol, lejos del centro
(2024)
Pascal Viveros
,
Luciana Merino
City of Poets
(2024)
Sara Rajaei
Jing Guo
(2024)
Shuli Huang
Kaalkapje
(2023)
Marthe Peters
Les animaux vont mieux
(2024)
Nathan Ghali
Nous ne serons pas les derniers de notre espèce
(2024)
Mili Pecherer
Oiseau de passage
(2023)
Victor Dupuis
Pacific Vein
(2024)
Ulu Braun
Preoperational Model
(2024)
Philip Ullman
Re tian wu hou
(2024)
Wenqian Zhang
Seokeul
(2024)
Yumi Joung
Shi ri fang gu
(2023)
Yihan Lin
So viel von mir
(2024)
Eva Könnemann
Stadtmuseum / Moi Rai
(2024)
Boris Dewjatkin
Tako Tsubo
(2024)
Eva Pedroza
,
Fanny Sorgo
The Moon Also Rises
(2024)
Yuyan Wang
Ungewollte Verwandtschaft
(2024)
Pavel Mozhar
Wydra
(2023)
Akihito Izuhara
Nagroda Grand Prix Jury - Srebrny Niedźwiedź
Najlepszy film
wygrane
Yeohaengjaui pilyo
(2024)
Sang-soo Hong
Srebrny Niedźwiedź
Najlepsza rola pierwszoplanowa
wygrane
[Sebastian Stan]
Sebastian Stan
jako Edward w filmie
A Different Man
(2024)
Najlepsza rola drugoplanowa
wygrane
[Emily Watson]
Emily Watson
jako Siostra Mary w filmie
Small Things Like These
(2024)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Nelson Carlo De Los Santos Arias]
Nelson Carlo De Los Santos Arias
Pepe
(2024)
Nagroda Jury
wygrane
L'Empire
(2024)
Bruno Dumont
Nagroda Jury dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Re tian wu hou
(2024)
Wenqian Zhang
Najlepsze osiągnięcie artystyczne w kategorii zdjęcia
wygrane
Des Teufels Bad
(2024)
Martin Gschlacht
Najlepszy scenariusz
wygrane
Sterben
(2024)
Matthias Glasner
Wyróżnienie specjalne dla filmu krótkometrażowego
wygrane
So viel von mir
(2024)
Eva Könnemann
Konkurs 'Encounters' - 'Spotkania'
Najlepszy film
wygrane
Direct Action
(2024)
Guillaume Cailleau
,
Ben Russell
Udział w konkursie
nominacje
Arcadia
(2024)
Yorgos Zois
Cidade; Campo
(2024)
Juliana Rojas
Demba
(2024)
Mamadou Dia
Dormir de olhos abertos
(2024)
Nele Wohlatz
Favoriten
(2024)
Ruth Beckermann
Ivo
(2024)
Eva Trobisch
Khamyazeye bozorg
(2024)
Aliyar Rasti
Kong fang jian li de nv ren
(2024)
Yang Qiu
Matt i Mara
(2024)
Kazik Radwanski
Mãos no fogo
(2024)
Margarida Gil
The Fable
(2024)
Raam Reddy
Through the Graves the Wind is Blowing
(2024)
Travis Wilkerson
Tú me abrasas
(2024)
Matías Piñeiro
Une famille
(2024)
Christine Angot
Nagroda specjalna Jury
wygrane
Khamyazeye bozorg
(2024)
Aliyar Rasti
Kong fang jian li de nv ren
(2024)
Yang Qiu
Nagroda dla najlepszego reżysera
wygrane
[Juliana Rojas]
Juliana Rojas
Cidade; Campo
(2024)
Nagroda Jury Ekumenicznego
Najlepszy film w konkursie
wygrane
Moje ulubione ciasto
(2024)
Maryam Moghadam
,
Behtash Sanaeeha
Najlepszy film sekcji 'Panorama'
wygrane
Sex
(2024)
Dag Johan Haugerud
Najlepszy film sekcji 'Forum'
wygrane
Marijas klusums
(2024)
Davis Simanis Jr.
Wyróżnienie specjalne w sekcji 'Forum'
wygrane
Przechwycone
(2024)
Oksana Karpovych
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI)
Nagroda w konkursie 'Encounters' - 'Spotkania'
wygrane
Dormir de olhos abertos
(2024)
Nele Wohlatz
Nagroda w konkursie
wygrane
Moje ulubione ciasto
(2024)
Maryam Moghadam
,
Behtash Sanaeeha
Nagroda w sekcji 'Forum'
wygrane
La hibernación humana
(2024)
Anna Cornudella Castro
Nagroda w sekcji 'Panorama'
wygrane
Faruk
(2024)
Asli Özge
Kryształowy Niedźwiedź
Nagroda Dziecięcego Jury Generacji Kplus - najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Gwaenchanha!
(2023)
Hye-young Kim
Nagroda Dziecięcego Jury Generacji Kplus - wyróżnienie specjalne dla filmu pełnometrażowego
wygrane
Junge Herzen
(2024)
Anthony Schatteman
Nagroda Dziecięcego Jury Generacji Kplus - najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Papillon
(2024)
Florence Miailhe
Nagroda Dziecięcego Jury Generacji Kplus - wyróżnienie specjalne dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Sukoun
(2024)
Dina Naser
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji Kplus - najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Reinas
(2024)
Klaudia Reynicke-Candeloro
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji Kplus - najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
A Summer's End Poem
(2024)
Can-zhao Lam
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji Kplus - wyróżnienie specjalne dla filmu pełnometrażowego
wygrane
Raíz
(2024)
Franco García Becerra
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji Kplus - wyróżnienie specjalne dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Uli
(2023)
Mariana Gil Ríos
Nagroda Jury Młodych Generacji 14plus - najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Last Swim
(2024)
Sasha Nathwani
Nagroda Jury Młodych Generacji 14plus - wyróżnienie specjalne dla filmu pełnometrażowego
wygrane
Kai Shi De Qiang
(2024)
Youjia Qu
Nagroda Jury Młodych Generacji 14plus - najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Cura sana
(2023)
Lucía G. Romero
Nagroda Jury Młodych Generacji 14plus - wyróżnienie specjalne dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Lapso
(2023)
Caroline Cavalcanti
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji 14plus - najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Comme le feu
(2024)
Philippe Lesage
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji 14plus - wyróżnienie specjalne dla filmu pełnometrażowego
wygrane
Maydegol
(2024)
Sarvnaz Alambeigi
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji 14plus - najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Un pájaro voló
(2024)
Leinad Pájaro De la Hoz
Nagroda Międzynarodowego Jury Generacji 14plus - wyróżnienie specjalne dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Songs of Love and Hate
(2024)
Saurav Ghimire
Nagroda Specjalna
Nagroda Amnesty International
wygrane
The Strangers' Case
(2024)
Brandt Andersen
Nagroda Amnesty International - wyróżnienie specjalne
wygrane
Przechwycone
(2024)
Oksana Karpovych
Nagroda Caligari
wygrane
Shahid
(2024)
Narges Kalhor
Nagroda czytelników 'Berliner Morgenpost'
wygrane
Sterben
(2024)
Matthias Glasner
Nagroda czytelników 'Tagesspiegel'
wygrane
Une famille
(2024)
Christine Angot
Nagroda dla filmu dokumentalnego
wygrane
Nie chcemy innej ziemi
(2024)
Fabien Greenberg
,
Bård Kjøge Rønning
,
Yuval Abraham
,
Hamdan Ballal
,
Rachel Szor
,
Basel Adra
Nagroda dla filmu dokumentalnego - wyróżnienie specjalne
wygrane
Direct Action
(2024)
Guillaume Cailleau
,
Ben Russell
Nagroda Gildii Niemieckich Kin Arthousowych
wygrane
Sterben
(2024)
Matthias Glasner
Nagroda im. Heinera Carowa
wygrane
Ivo
(2024)
Eva Trobisch
Nagroda Label Europa Cinemas
wygrane
Sex
(2024)
Dag Johan Haugerud
Nagroda Międzynarodowego Stowarzyszenia Kin Artystycznych (CICAE) w sekcji 'Forum'
wygrane
Shahid
(2024)
Narges Kalhor
Nagroda Międzynarodowego Stowarzyszenia Kin Artystycznych (CICAE) w sekcji 'Panorama'
wygrane
Sex
(2024)
Dag Johan Haugerud
Nagroda Pokojowa
wygrane
Favoriten
(2024)
Ruth Beckermann
Nagroda Pokojowa - wyróżnienie specjalne
wygrane
Nie chcemy innej ziemi
(2024)
Yuval Abraham
,
Hamdan Ballal
,
Rachel Szor
,
Basel Adra
Nagroda Prix UIP Berlin dla europejskiego filmu krótkometrażowego / Nominacja do Europejskiej Nagrody Filmowej
wygrane
So viel von mir
(2024)
Eva Könnemann
Najlepszy pierwszy film
wygrane
Kukangi nie płaczą
(2024)
Pham Ngoc Lan
Nagroda Teddy
Nagroda specjalna Jury
wygrane
Crossing
(2024)
Levan Akin
Najlepszy film dokumentalny poświęcony gejom i lesbijkom
wygrane
Tako rzecze Peaches
(2024)
Judy Landkammer
,
Philipp Fussenegger
Najlepszy film krótkometrażowy poświęcony gejom i lesbijkom
wygrane
Grandmamauntsistercat
(2024)
Zuzanna Banasińska
Najlepszy film pełnometrażowy poświęcony gejom i lesbijkom
wygrane
Wszystko będzie dobrze
(2024)
Ray Yeung
Nagroda Publiczności w sekcji 'Panorama'
Najlepszy film
wygrane
Memorias de un cuerpo que arde
(2024)
Antonella Sudasassi Furniss
Drugie miejsce - film fabularny
wygrane
Crossing
(2024)
Levan Akin
Trzecie miejsce - film fabularny
wygrane
Wszystko będzie dobrze
(2024)
Ray Yeung
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Nie chcemy innej ziemi
(2024)
Yuval Abraham
,
Hamdan Ballal
,
Rachel Szor
,
Basel Adra
Drugie miejsce - film dokumentalny
wygrane
Sayyareye dozdide shodeye man
(2024)
Farahnaz Sharifi
Trzecie miejsce - film dokumentalny
wygrane
Tako rzecze Peaches
(2024)
Judy Landkammer
,
Philipp Fussenegger
newsy
zobacz wszystkie
"Dahomey": Recenzujemy laureata Złotego Niedźwiedzia Berlinale 2024
Berlinale 2024: znamy zwycięzców. Kto zdobył Złotego Niedźwiedzia?
BERLINALE 2024: Adam Sandler jako czeski astronauta? Recenzujemy
BERLINALE 2024: Zamachowski z Fryem i Dunham. Recenzujemy "Treasure"
BERLINALE 2024: Cillian Murphy na otwarcie. Recenzujemy!
Wyróżnieni w roku 2024
Sterben
(
3/4
)
Sex
(
3/3
)
Nie chcemy innej ziemi
(
3/3
)
Moje ulubione ciasto
(
2/3
)
So viel von mir
(
2/3
)
Wszystko będzie dobrze
(
2/2
)
Tako rzecze Peaches
(
2/2
)
Crossing
(
2/2
)
Direct Action
(
2/2
)
Shahid
(
2/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.