filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
AFF
2010
http://www.americanfilmfestival.pl/
American Film Festiwal
Data wręczenia nagród:
20 października
Miejsca:
Wrocław
Sekcja "Spectrum"
Najlepszy film fabularny - nagroda publiczności
wygrane
Do szpiku kości
(2010)
Debra Granik
Młoda dziewczyna musi odnaleźć ojca, by nie stracić domu.
Udział w sekcji
nominacje
(Bez tytułu)
(2009)
Jonathan Parker
Chłopak do towarzystwa
(2010)
Robert Pulcini
,
Shari Springer Berman
Dwie bramy snu
(2010)
Alistair Banks Griffin
Gaia
(2009)
Jason Lehel
Gołębie pocztowe
(2010)
Martha Stephens
Legendarne amerykańskie pidżama party
(2010)
David Robert Mitchell
Mebelki
(2010)
Lena Dunham
Muzyka dla truposzy
(2010)
Tim Rutili
Nie wchodzić do lasu
(2010)
Vincent D'Onofrio
Nowojorska przygoda
(2009)
Olivier Lécot
O jeden ranek za daleko
(2010)
Michael Mohan
Papierowe serce
(2009)
Nicholas Jasenovec
Samotnicy
(2010)
Adam Reid
Spork
(2010)
J.B. Ghuman Jr.
Szczęśliwe życie
(2010)
Lee Isaac Chung
Szczęśliwy poeta
(2010)
Paul Gordon
W rytmie fal
(2010)
Neil Truglio
Wytrych
(2010)
Brad Barnes
,
Todd Barnes
Zapada noc
(2010)
Tanya Hamilton
Sekcja "American Docs"
Najlepszy film dokumentalny - nagroda publiczności
wygrane
Dwóch Escobarów
(2010)
Michael Zimbalist
,
Jeff Zimbalist
Udział w sekcji
nominacje
180 stopni na południe
(2010)
Chris Malloy
Amerykańscy mistycy
(2010)
Alex Mar
Blank City
(2009)
Céline Danhier
Dźwięki rewolucji
(2009)
Dan Sturman
,
Bill Guttentag
Kapitalizm, moja miłość
(2009)
Michael Moore
Nastoletni paparazzo
(2010)
Matthew Cooke
,
Adrian Grenier
Rewolta w Stonewall
(2010)
Kate Davis
,
David Heilbroner
Ride, Rise, Roar
(2010)
Hillman Curtis
Sala do boksu
(2010)
Frederick Wiseman
Skandalista George Lucas
(2010)
Alexandre O. Philippe
Synowie marnotrawni
(2010)
Tyler Measom
,
Jennilyn Merten
The Wrecking Crew
(2008)
Denny Tedesco
Wizjonerzy
(2010)
Chuck Workman
Wszystko będzie dobrze
(2010)
Steven Soderbergh
Sekcja "Dekada Niezależnych"
Udział w sekcji
nominacje
Adaptacja
(2002)
Spike Jonze
Broken Flowers
(2005)
Jim Jarmusch
Człowiek, którego nie było
(2001)
Joel Coen
,
Ethan Coen
Fantastyczny Pan Lis
(2009)
Wes Anderson
Gerry
(2002)
Gus Van Sant
Między słowami
(2003)
Sofia Coppola
Mulholland Drive
(2001)
David Lynch
Palindromy
(2004)
Todd Solondz
Paranoid Park
(2007)
Gus Van Sant
Requiem dla snu
(2000)
Darren Aronofsky
Tarnation
(2003)
Jonathan Caouette
The Limits of Control
(2009)
Jim Jarmusch
Ty i ja i wszyscy, których znamy
(2005)
Miranda July
Zabawy z bronią
(2002)
Michael Moore
Zakochany bez pamięci
(2004)
Michel Gondry
Zapaśnik
(2008)
Darren Aronofsky
Życie i cała reszta
(2003)
Woody Allen
Sekcja "Highlights"
Udział w sekcji
nominacje
Daj, proszę
(2010)
Nicole Holofcener
Greenberg
(2010)
Noah Baumbach
Kaboom
(2010)
Gregg Araki
Morderca we mnie
(2010)
Michael Winterbottom
Scott Pilgrim kontra świat
(2010)
Edgar Wright
Sekcja "On the Edge"
Udział w sekcji
nominacje
Double Tide
(2009)
Sharon Lockhart
Iskra Boża
(2010)
Bill Morrison
NY Export: Opus Jazz
(2010)
Jody Lee Lipes
,
Henry Joost
Open
(2010)
Jake Yuzna
The Owls
(2010)
Cheryl Dunye
Sekcja "Zagraj To Jeszcze Raz"
Udział w sekcji
nominacje
Amadeusz
(1984)
Miloš Forman
Annie Hall
(1977)
Woody Allen
Bonnie i Clyde
(1967)
Arthur Penn
Brzdąc
(1921)
Charlie Chaplin
Butch Cassidy i Sundance Kid
(1969)
George Roy Hill
Casablanca
(1942)
Michael Curtiz
Dyktator
(1940)
Charlie Chaplin
Gorączka złota
(1925)
Charlie Chaplin
Hair
(1979)
Miloš Forman
Obywatel Kane
(1941)
Orson Welles
Pół żartem, pół serio
(1959)
Billy Wilder
Przeminęło z wiatrem
(1939)
Sam Wood
,
Victor Fleming
,
George Cukor
Zabriskie Point
(1970)
Michelangelo Antonioni
Wyróżnieni w roku 2010
Do szpiku kości
(
1/1
)
Dwóch Escobarów
(
1/1
)
Casablanca
(
0/1
)
Annie Hall
(
0/1
)
Amadeusz
(
0/1
)
Przeminęło z wiatrem
(
0/1
)
Butch Cassidy i Sundance Kid
(
0/1
)
Bonnie i Clyde
(
0/1
)
Hair
(
0/1
)
Requiem dla snu
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.